Hondensitter Emma uit Mol

Hallo, ik ben Emma!

Hondensitter Mol: Emma

Hoi! Ik ben Emma, 18 jaar en een grote dierenvriend. Ik vind het heerlijk om met dieren bezig te zijn en ze een fijne tijd te bezorgen. Thuis heb ik twee grappige katjes en ook twee schapen waar ik met veel plezier voor zorg!

Ik heb 2 jaar ervaring als jobstudent bij Tom & Co, waar ik baasjes vooral advies gaf over honden: voeding, gezondheid, speeltjes en allerlei andere producten. Het was superleuk om mijn kennis te delen en dieren en hun baasjes te helpen. Misschien kan ik jullie dan ook tips of wat advies geven.

Daarnaast pas ik tijdens vakanties vaak op de hondjes van de buren. Honden voelen zich snel op hun gemak bij mij en komen graag aandacht vragen, iets wat ik met veel liefde geef.🥰

Ik kijk ernaar uit om samen met jouw hond te wandelen, te spelen en er een fijne dag van te maken!! Hopelijk tot snel!

Bijzonderheden

  • Individuele wandelingen
  • Lange wandelingen
  • Tuin
  • Wandelingen in het bos

Ervaring met hondenrassen

  • Beagle
  • Golden Retriever

Contact met Emma

Samenvatting

Woonplaats Hondensitter Mol (2400)
Ervaring als hondensitter 0 - 1 jaar
Heeft zelf honden Nee
Heeft zelf katten Ja
Heeft zelf kinderen Nee
Rijbewijs Nee
Past op Grote en kleine honden
Professionele hondenopvang Nee
Hondenuitlaatservice Nee
Leeftijd 18
Geslacht Vrouw

Prijzen per hond

Per dag € 30
Per dag en nacht € 5
Uitlaten per keer € 2
*Prijs is een indicatie. Neem contact op voor meer informatie.

Gebruiker

Lid sinds Juli 2025
Laatst bijgewerkt Juli 2025
Laatste keer ingelogd

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Beschikbaar
Niet beschikbaar

Contact met Emma

Reviews

Nog geen reviews ontvangen.

0 Referenties

Wanneer Emma je heeft uitgenodigd om een referentie te schrijven, dan is dit de plek waar je referentie zal verschijnen.

In contact komen

Hoe werkt het?

  1. Hondensitter Mol zoeken

    Zoek een geschikte hondensitter in Mol.
  2. Aanmelden

    Upgrade uw account om te reageren of plaats eerst een gratis zoekertje.
  3. Reageren

    Heeft een een tijdelijk baasje voor uw hond gevonden, dan kunt u reageren. Daarna maakt u verdere afspraken met de hondensitter zelf.