Hondenuitlaatdienst Margot uit Hasselt

Hallo, ik ben Margot!

Hondensitter Hasselt: Margot

Hallo!

Mijn naam is Margot, ik ben 23 jaar en studeer de bacheloropleiding Agro- en Biotechnologie met als afstudeerrichting dierenzorg. Dankzij mijn studies heb ik een uitgebreide kennis over dierengedrag, verzorging en gezondheid.

Thuis zorg ik met veel liefde voor mijn eigen dieren: twee aquariums vol met verschillende visjes, drie miljoenpoten en in de warmere maanden kweek ik ook vlinders. Mijn lieve Cavalier King Charles, Happy, was 10 jaar lang een dierbaar onderdeel van mijn leven, maar ik heb hem sinds kort moeten afgeven✨

Ik ben geduldig, enthousiast en niet bang voor dieren met een sterke persoonlijkheid.

Dierenwelzijn staat bij mij op de eerste plaats, en ik pas me volledig aan de noden van elk dier aan. Of het nu gaat om een speelse pup, een senior hond met extra zorgbehoeften of een kat die gewoon haar eigen ruimte wil, ik zorg ervoor dat ze zich op hun gemak voelen.

Zoek je een oppas die zowel liefdevolle aandacht als professionele zorg biedt? Neem gerust contact met me op!
Ik kijk er alvast naar uit om zowel jou als jouw favoriete viervoeter te mogen helpen!


Mijn diensten:
Uitlaatservice: Ik pas wandelingen aan de noden van de hond aan. Een standaardwandeling duurt tussen de 30 en 60 minuten, maar dit kan besproken worden. Ik wandel in de buurt of in een groene omgeving, afhankelijk van wat de hond gewend is.

Huisbezoeken: Een huisbezoek duurt gemiddeld 30 tot 60 minuten. Tijdens het bezoek zorg ik voor de dieren, geef ze aandacht en voeding, en indien nodig medicatie. Op verzoek kan ik ook planten water geven en post verzamelen.

Huisoppas: Ik blijf zo lang als nodig bij het dier thuis en zorg ervoor dat het zich veilig en op zijn gemak voelt. Ik volg de gewoontes en routines van het dier, zodat alles zo vertrouwd mogelijk blijft. Daarnaast zorg ik ervoor dat het huis netjes blijft en goed wordt afgesloten wanneer ik vertrek.

Extra vaardigheden:
Ik heb ervaring met angstige, drukke en specifieke huisdieren en pas mijn aanpak daarop aan.

Ik kan medicatie toedienen (zoals pillen, druppels of speciale voeding).

Indien gewenst, kan ik de nagels knippen van honden.

Trimmen en training bied ik niet aan, maar ik volg graag bestaande trainingsroutines als het baasje dat wenst.


Belangrijk om te weten:
Ik ben afhankelijk van het openbaar vervoer. Daarom kijk ik graag samen naar wat praktisch haalbaar is qua locatie en tijdstip.
Aangezien ik student ben, zijn mijn beschikbare momenten variabel. Neem gerust contact met me op om te zien wat mogelijk is

Bijzonderheden

  • Ervaring met medicijnen toedienen
  • Ervaring met probleemgedrag
  • Ervaring met puppy's
  • Individuele wandelingen
  • Lange wandelingen
  • Puppy- training
  • Wandelingen door het park
  • Wandelingen in het bos

Opleidingen

  • Dierenartsassistente
  • Dierenverzorging
  • Honden EHBO

Contact met Margot

Samenvatting

Woonplaats Hondenuitlaatdienst Hasselt (3500)
Ervaring als hondensitter 5 - 6 jaar
Heeft zelf honden Nee
Heeft zelf katten Nee
Heeft zelf kinderen Nee
Rijbewijs Nee
Voorkeur hondensitlocatie Bij baasje van de hond
Past op Grote en kleine honden
Professionele hondenopvang Nee
Hondenuitlaatservice Ja
Leeftijd 23
Geslacht Vrouw

Prijzen per hond

Per dag € 15
Per dag en nacht € 25
Uitlaten per keer € 10
*Prijs is een indicatie. Neem contact op voor meer informatie.

Gebruiker

Lid sinds Juni 2026
Laatst bijgewerkt Juni 2026
Laatste keer ingelogd

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Beschikbaar
Niet beschikbaar

Contact met Margot

Reviews

Nog geen reviews ontvangen.

0 Referenties

Wanneer Margot je heeft uitgenodigd om een referentie te schrijven, dan is dit de plek waar je referentie zal verschijnen.

In contact komen

Hoe werkt het?

  1. Hondensitter Hasselt zoeken

    Zoek een geschikte hondensitter in Hasselt.
  2. Aanmelden

    Upgrade uw account om te reageren of plaats eerst een gratis zoekertje.
  3. Reageren

    Heeft een een tijdelijk baasje voor uw hond gevonden, dan kunt u reageren. Daarna maakt u verdere afspraken met de hondensitter zelf.