Hondenuitlaatdienst Stephanie uit Brecht

Hallo, ik ben Stephanie !

Beste,

Met veel enthousiasme stel ik mij kandidaat als hondenoppasser. Ik ben dol op honden en vind het belangrijk dat ze zich veilig, rustig en gelukkig voelen wanneer hun baasje er niet is.

Ik ben verantwoordelijk, zorgzaam en geduldig. Ik begrijp dat iedere hond zijn eigen karakter, gewoontes en behoeften heeft. Daarom vind ik het belangrijk om goed naar de hond te kijken en de afspraken van de eigenaar nauwkeurig te volgen. Of het nu gaat om wandelen, spelen, eten geven of gewoon gezelschap houden: ik doe dit met veel plezier en aandacht.

Het lijkt mij erg leuk om tijd met honden door te brengen en tegelijkertijd de eigenaar gerust te kunnen stellen dat zijn of haar hond in goede handen is. Ik ben betrouwbaar en kom gemaakte afspraken na.

Graag zou ik mezelf verder voorstellen en kennismaken met jou en je hond. Ik kijk ernaar uit om te horen wat jullie precies zoeken.

Met vriendelijke groet
Stephanie

Contact met Stephanie

Samenvatting

Woonplaats Hondenuitlaatdienst Brecht (2960)
Ervaring als hondensitter 0 - 1 jaar
Heeft zelf honden Ja
Teef
Heeft zelf katten Nee
Heeft zelf kinderen Ja
Rijbewijs Ja
Past op Kleine honden
Professionele hondenopvang Ja
Hondenuitlaatservice Ja
Leeftijd 38
Geslacht Vrouw

Prijzen per hond

Per dag € 25
Per dag en nacht € 30
Uitlaten per keer € 15
*Prijs is een indicatie. Neem contact op voor meer informatie.

Gebruiker

Lid sinds Augustus 2026
Laatst bijgewerkt Augustus 2026
Laatste keer ingelogd

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Beschikbaar
Niet beschikbaar

Contact met Stephanie

Reviews

Nog geen reviews ontvangen.

0 Referenties

Wanneer Stephanie je heeft uitgenodigd om een referentie te schrijven, dan is dit de plek waar je referentie zal verschijnen.

In contact komen

Hoe werkt het?

  1. Hondensitter Brecht zoeken

    Zoek een geschikte hondensitter in Brecht.
  2. Aanmelden

    Upgrade uw account om te reageren of plaats eerst een gratis zoekertje.
  3. Reageren

    Heeft een een tijdelijk baasje voor uw hond gevonden, dan kunt u reageren. Daarna maakt u verdere afspraken met de hondensitter zelf.